+90 536 959 05 82 Adak ve Akika Kurban Kesimi

Hakkımızda

HATİİP HAYVANCILIK ; Konya'da Uzun Yıllardır Kurbanlık, Adak Kurban, Akika Kurban ve Şükür Kurban Satışı ile Etlik Kuzu Koyun Satışı ve Kesimi Yapmaktadır.


Güvenilir olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamızı tercih eden, çözüm ortağı olarak gören müşterilerimizin memnuniyetine daima önem vermekteyiz. Bize duyulan bu güvenin karşılığını vermek adına sektördeki küresel gelişmeleri takip edip hayvan yetiştirmekte modern hayvancılık yapmaktayız.


Günümüzde hayvan yetiştirmek değil, doğal besinlerle eti lezzetli hayvanlar yetiştirmek büyük önem arz etmektedir. Modern hayvancılık çiftliğimizde sağlıklı hayvanlar yetiştiriyoruz.


Hizmetlerimiz Arasında; Kküçükbaş hayvan yetiştiriciliği, küçükkbaş hayvan satışı, küçükbaş kurban satışı ve kesimi, adaklık koyun ve kuzu satışı ile kesimi, akika kurban koyun ve kuzu satışı ile kesimi, şükür kurban koyun ve kuzu satışı, hedy kurban koyun ve kuzu satışı ile kesimi yer almaktadır.


Adak ve akika kurban satışı ve ücretiz kesim yapıyoruz. İsterseniz, Sizin adınıza kurbanınızı makbuz karşılığı istediğiniz Yardım ve Hayır Kuruluşuna Teslim Ediyoruz. Tüm İşlemleri videoya alıp, size iletiyoruz.


adakçı, adak kurban, Konya adak, Meram Adak, Selçuklu Adak, Karatay adak, Adaklık fiyatları, adak kurban fiyatları, karatay kurbanlık koyun akika kurban satışı,meram kurbanlık koyun akika kurban satışı, konya adakçı adaklık kurban kurbanlık koyun keçi dana, adak kurban, adakcı, akika kurban, adaklık kuzu, adaklık koyun, adak kurban fiyatları, adak kesen yerler, Selçuklu adak akika kurban, karatay adak akika kurban, Meram adak akika kurban, adak kurban akika kurban satışı,konya