0 552 303 82 98 bilgi@tercihetmarket.com

Firma Profili

Hakkımızda

TERCİH HAYVANCILIK ; Konya da Büyükbaş ve küçükbaş hayvan yetiştiriciliği ile kurban satışı alanında faaliyet göstermektedir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamızı tercih eden, çözüm ortağı olarak gören müşterilerimizin memnuniyetine daima önem vermekteyiz. Bize duyulan bu güvenin karşılığını vermek adına sektördeki küresel gelişmeleri takip edip hayvan yetiştirmekte modern hayvancılık yapmaktayız.


Günümüzde hayvan yetiştirmek değil, doğal besinlerle eti lezzetli hayvanlar yetiştirmek büyük önem arz etmektedir. Modern hayvancılık çiftliğimizde sağlıklı hayvanlar yetiştiriyoruz.


Hizmetllerimiz Arasında;


Büyükbaş hayvan yetiştiriciliği, küçükbaş hayvan yetiştiriciliği, büyükbaş hayvan satışı, büyükbaş kurban satışı ve kesimi, küçükkbaş hayvan satışı, küçükbaş kurban satışı ve kesimi, adaklık koyun ve kuzu satışı ile kesimi, akika kurban koyun ve kuzu satışı ile kesimi, şükür kurban koyun ve kuzu satışı, hedy kurban koyun ve kuzu satışı ile kesimi yer almaktadır.


Büyükbaş kurban ve küçükbaş adaklık ve akika kurbanların kesiminden sonra, isterseniz, Sizin adınıza kurbanınızı makbuz karşılığı istediğiniz Yardım ve Hayır Kuruluşuna (Kızılay, Aşevi, Huzurevi ve Kur'an Kursu) Teslim Ediyoruz.HEMEN ARA